Registrovat

Pro své registrované VIP členy nabízíme ZDARMA podporu v podobě Live chatu s odborníkem na produkty Corel.

špatné zobrazení

Moderátor: Zdeněk Rampas

Uživatelský avatar
Příspěvky: 1465
Registrován: pátek 19. duben 2013 17.55:28

špatné zobrazení

Příspěvekod Corel Support Client » čtvrtek 25. duben 2013 19.25:21

CorelDRAW X4 CZ
Původně se mi stavalo toto chybné zobrazení na notebooku s integrovanou grafikou, ale ted se objevuje i na Pc s GTX295 (nové ovladače), Vista 64b. Po nějaké době práce v Corel Draw se mi zřejmě při nějaké rychlé akci nebo přesunu do jiné vrsty změní můj obrys vektoru a fontu na modrý obrys. Nelze vyplnovat barva ani měnit velikost či barva obrysu. Jen při uchycení vektorem myší a pohybem se zobrazí správně. S tím nastane i problem třeba při zvětšení objektu kdy se nezobrazí změna, dokud nezvětšim nebo nezmenšim plochu lupou. Tuto chybu sice odstranim instalací Hot Fixu 2, ale děje se to stále dokola. Zkoušel jsem i uplnou odinstalaci a vyčištění zbytku pomocí CCleaneru, ale po pár dnech znova.

Moderátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1490
Registrován: pátek 8. březen 2013 18.33:08

RE: špatné zobrazení

Příspěvekod Zdeněk Rampas » čtvrtek 25. duben 2013 19.27:01

Vyzkoušejte vytvořit nového uživatele/účet (s admin právy) a spouštět CD GS X4 pod ním, tohle vypadá na nějakou poruchu Windows profilu, které se přeinstalováním CorelDRAW nezpraví. Ctrl+W nepřekreslí obrazovku na správné hodnoty?

Zpět na CorelDRAW