Registrovat

Pro své registrované VIP členy nabízíme ZDARMA podporu v podobě Live chatu s odborníkem na produkty Corel.

Procreate painter

Moderátor: Zdeněk Rampas

Pravidla fóra
  1. Pokud zadáváte nové téma, nezapomeňte uvést, ve které verzi programu a pod jakým operačním systémem pracujete, aby se tady nediskutovalo zbytečně.
  2. Pokud někdo poruší pravidla, která při registraci potvrdil, bude bez milosti zabanován.
  3. Netapetujte!
  4. Ptejte se stručně a výstižně.
  5. Názvy jednotlivých témat nepište všeobecně, ale konkrétně. Název témata Nemůžu vytisknout tři stránky na jeden list je určitě lepší než Mám problém v Corelu.
  6. Dobře se bavte a nechť je vám toto fórum nápomocno při vaší práci.
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1465
Registrován: pátek 19. duben 2013 17.55:28

Procreate painter

Příspěvekod Corel Support Client » čtvrtek 25. duben 2013 19.25:11

Painter 7
Před pár měsíci jsem si koupila tablet Wacom Graphire, jehož součástí je Procreate Painter Classic. Po nějaké době se s programem něco stalo: celé prostředí je modré a zkreslené, teoreticky se s ním pracovat dá - na všechny příkazy reaguje, ale prakticky je to k ničemu, protože nic nelze rozpoznat. Zkusila jsem ho reinstalovat, ale výsledek je stejný. O Procreate Painteru už nikde nemůžu dohledat nějaké informace, které by mě poradily.

Moderátor
Uživatelský avatar
Příspěvky: 1490
Registrován: pátek 8. březen 2013 18.33:08

RE: Procreate painter

Příspěvekod Zdeněk Rampas » čtvrtek 25. duben 2013 19.26:51

Program asi bude OK, ale potřebuje 24 nebo 32 bitovou hloubku barevné palety, pravděpodobně jste přepnuli režim monitoru na 16 bitů. Podívejte se do Zobrazení - Vlastnosti (Kvalita barev).

Zpět na Painter